POKAL KOMENDE 2020

In obvestila, rezultati, SLIKE, tekme by Maša AntunićevićLeave a Comment

Pokal Komende 2020

Turnirja v Komendi smo se udeležili  v vseh starostnih skupinah, kjer so predvsem naša dekleta osvojila, kar se je osvojiti dalo.  Tudi fantje so s prikazanim borbami in rezultati dosegl, posmaezniki tudi presegli trenerska pričakovanja. 

V skupini mlajših kadetov in kadetinj, ter starejših deklic in dečkov smo osvojili kar 2. prva mesta in sicer Zalaznik Eva v gategoriji +70 kg in Stojnić Viktorija v kategoriji +63 kg. Odlične borbe sta prikazala tudi Mihelin Gašper, ki je zaradi manjše napake ostal brez finala in nato suvereno osvojil 3. Mesto in De Coster Miha, ki je z dve zmagama tokrat dosegel  5. mesto. 

Žal pa se je na tekmi poškodoval  Dizdarević Anis, ki je zaradi poškodbe roke predal borbo za bronasto odličje. Želimo mu čim hitrejše okrevanje. 

Tudi borbe ostalih so bile dobre, z malo več športne sreče, bi bili lahko uvrščeni veliko višje. 

V popoldanskem delu pa smo s skupinami U10 in U12 osvojili kar 7. prvi mest,  5. Drugih, 3 tretja in dva brez uvrstitve. 

Naši mlajši tekmovalci  se uspešno spopadjo tako z zdravstvenimi ukrepi, kot borbami na blazinah. Ne samo, da so bili zelo uspešni na tekmovalnem področju, temevč smo se imeli, kljub maskam in drugim omejitvam zelo dobro.  

Čestitke vsem udeležencem in posebej trenerkama Maši Antunićević  in Tjaši Dulc.

Rezultati:

  U16      
1. Zalaznik Eva 2005 +70 1. mesto
2. Žaucer Eva 2005 -57 4. mesto
3. Stržinar Petja 2006 -63 4. mesto
4. Macedoni Gašper 2005 -55 5. mesto
5. De Coster Miha 2005 -66 5. mesto
6. Medmeš Matej 2005 -66 9. mesto
  U14      
1. Stojnić Viktorija 2007 +63 1. mesto
2. Mihelin Gašper 2007 -46 3. mesto
3. Rome Ula 2007 +63 4. mesto
4. Dizdarević Anis 2008 -55 5. mesto
  U12      
1. Kraševec Brank Maša 2010 -48 1. mesto
2. Medmeš Tobias Tomaž   -32 3. mesto
3. Gregorc Nejc 2010 -42 7. mesto
4. Dizdarević Benjamin 2010 -42 9. mesto
5. Škerlavaj Brin   -38 brez uvrstitve
  U10      
1. Tomas Ema  2011   1. mesto
2. Zajc Maja  2012   1. mesto
3. Mihelič Žiga  2012   1. mesto
4. Klemenčič Krištof  2012   1. mesto
5. Trkov Vid  2012   1. mesto
6. Dolinšek Steven  2011   1. mesto
7. Zebec Viktor  2011   2. mesto
8. Pohole Malis Martin  2011   2. mesto
9. Dolinšek Alan  2011   2. mesto
10. Hrastar Sara  2011   2. mesto
11. Begič Aman  2012   2. mesto
12. Černe Sara  2011   3. mesto
13. Bašič Anel  2012   3.mesto
13. Domitrović Doria  2013   3. mesto

 

 

Leave a Comment

73 + = 80